SŤAHOVANIE KLAVÍROV, TREZOROV A INÝCH BREMIEN

Sťahovanie bremien patrí k fyzicky najťažším prácam pri sťahovaní. Pracovníci musia s ťažkými bremenami manipulovať veľmi opatrne, aby ich nepoškodili.

So sťahovaním bremien máme skúsenosti. Ručíme za ich bezpečnú a zodpovednú prepravu. Pri manipulácii s nimi používame spoľahlivú techniku.

Bremená sťahujeme na celom Slovensku.

Ktoré bremená sťahujeme najčastejšie?

  • klavíry
  • trezory
  • automaty a bankomaty
  • kopírky
  • servery
  • mraziace boxy
  • a ďalšie

AKO PREBIEHA SŤAHOVANIE KLAVÍROV?

Náročnosť sťahovania klavírov a pián závisí od ich hmotnosti. Menšie pianá zabalíme a opatrne presunieme do sťahovacej dodávky. Tam ich dôkladne upevníme, aby sme zabránili ich pohybu počas jazdy.

Sťahovanie klavírov väčších rozmerov je náročnejšie. Sú ťažšie a majú nezvyčajný tvar. S tým si poradíme čiastočnou demontážou nástroja na menšie časti. Všetko starostlivo zabalíme a vo vozidle upevníme.

Pred sťahovaním klavíra si overíme jeho typ a hmotnosť, aby sme zabezpečili primeraný počet pracovníkov. Dôležitá je aj prístupová trasa či počet poschodí. So všetkými okolnosťami sa zoznámime vopred.

~

AKO PREBIEHA SŤAHOVANIE TREZOROV?

Trezory presťahujeme z miesta na miesto podľa vášho želania. Poradíme si s rôznymi hmotnosťami, tvarmi a rozmermi. Kladieme dôraz na to, aby sme nepoškodili váš náklad alebo interiér.

Náročnosť sťahovania trezorov závisí od ich hmotnosti a celkovej obťažnosti presunu. Preto vždy vopred určíme spôsob balenia a techniku manipulácie. Zároveň sa zoznámime s trasou presunu a prekážkami, ktoré môžu sťahovanie trezoru skomplikovať.

CENNÍK SŤAHOVANIA ŤAŽKÝCH BREMIEN

Celková hmotnosť Manipulácia po rovine Každý meter nad 20 metrov Každý schod
 70 – 99 kg 10 EUR 0,50 EUR 0,20 eur
99 – 200 kg 20 EUR 1 € 0,40 eur
200 – 300 kg 33 EUR 1,75 EUR 1 EUR
300 – 400 kg 45 EUR 2,25 EUR 1,25 EUR
400 – 600 kg 60 EUR 3 EUR 2 EUR
600- 750 kg 95 EUR 3,75 EUR 3,50 EUR
Nad 750 kg dohodou dohodou dohodou

CENOVÁ PONUKA ZDARMA

Pre cenovú ponuku nám prosím zavolajte na číslo 0948 888 543 (dostupné nonstop) alebo kliknite nižšie, vyplňte formulár a my sa vám ozveme.

CENOVÁ PONUKA ZDARMA

Pre viac informácií o cenových ponukách nám zavolajte

Fotogaléria:

Video:

Naše pobočky už teraz nájdete v Bratislave, Nitre, Trnave, Trenčíne, Žiline a v Banskej Bystrici. A stále rastieme, aby sme vám pomohli so sťahovaním kdekoľvek po Slovensku. Chcem sa presťahovať
Hello. Add your message here.