fbpx

REFERENCIE

Dobrý deň, s prácou Vašej firmy “super sťahovanie” sme boli veľmi spokojný. Strašne veľa Nám pomohli. Prajeme Vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov a všetko dobré v Novom roku. Kolektív Materskej školy v Hamuliakove.

– Materská škola Hamuliakovo

Supesťahovanie sme oslovili ako jednu z viacerych firiem, ktoré sme si vytypovali pre presun bremien – 3ks ťažkých 365kg bazénových filtrov.  Trasa presunu bola komplikovaná z prízemia do -3 suterénu v stiesnených  priestoroch, pričom bremená boli ťažko uchopiteľné a pri náraze hrozilo  poškodenie s fatálnymi následkami. Prístup firmy bol už od začiatku  ústretový a profesionálny, pričom aj cena bola bola spomedzi oslovených  firiem najprijateľnešia. Počas presunu vznikol problém, ktorý bol na  našej strane s nedostatočným rozmerom dverného otvoru cez ktorý sa  filtre premiestňovali. Problém sa odstránil za cca 1hodinu, pričom  reakcia zo strany firmy bola veľmi príjemná. Za hodinu prišli znovu, bez  poznámok a bez požiadavky na navýšenie ceny. Filtre sa presunuli na  svoje miesto nepoškodené a v súčasnosti už slúžia svojmu účelu.

– Ing.Miroslav Hronček, konateľ / ENVOTECH, s.r.o. / www.envotech.sk

So službou od firmy Super Sťahovanie som bol nadmieru spokojný, celú  kaviareň vrátane ťažkých vitrín som mal presťahovanú bez poškodenia  zvereného inventáru. Dodržanie dohodnutých termínov je pre mňa dôležité a  preto som rád, že som si z pomedzi ponúk vybral práve Super Sťahovanie. Túto spoločnosť určite odporúčam. 

– Street Café

Som naozaj vďačná spoločnosti Supesťahovanie za vynikajúcu prácu. Aj počas víkendu boli k dispozícii a ihneď reagovali aj na naše otázky ohľadom  sťahovania. A čo je najdôležitejšie, nemuseli sme mesiac vopred volať a rezervovať si termín. Dohodli sme sa takmer okamžite. Sťahovanie bolo vykonané rýchlo, nábytok bol zmontovaný a umiestnený tak, ako sme o to požiadali a navyše za sebou všetko upratali. Ďakujem!

– Veronika P.

Chcel by som sa poďakovať za veľmi profesionálne odvedenú prácu vašej spoločnosti. Bol som nadmieru spokojný s odvedenou prácou presťahovania predajne a následný odvoz nepotrebných nadrozmerných regálov do našej druhej pobočky v Salzburgu. Práca bola odvedená na vysokej úrovni a už teraz sa teším na ďalšiu spoluprácu.

– Erik Bayer/ Operation Manager/ Travel Retail Slovakia TRS, s.r.o

Chcel by som vyjadriť spokojnosť. Kolegovia boli veľmi milí, profesionálni a ochotní.

– Andrej Hučko/ Regionálny manažér/ Fax Copy a.s.

CENOVÁ PONUKA ZDARMA

Pre cenovú ponuku nám prosím zavolajte na číslo +421 948 888 543 (dostupné nonstop) alebo kliknite nižšie, vyplňte formulár a my sa vám ozveme.