Naše pobočky už teraz nájdete v Bratislave, Nitre, Trnave, Trenčíne, Žiline a v Banskej Bystrici. A stále rastieme, aby sme vám pomohli so sťahovaním kdekoľvek po Slovensku.

SAMO- SŤAHOVANIE NÁBYTKU/ AUTODOPRAVA

Zvládnete sťahovanie aj sami alebo s vlastnou pracovnou silou, ale chýba vám priestranné vozidlo? Vyriešte to samosťahovaním. Pristavíme vám dodávku a váš náklad odvezieme na dohodnuté miesto.

Ponúkame samosťahovanie domácností, nábytku, firiem aj ťažkých bremien. Ak máte obmedzený rozpočet, svojou zručnosťou môžete ušetriť peniaze za našich pracovníkov. Túto službu využijete aj vtedy, keď sa bojíte zveriť svoj majetok do rúk sťahovákov.

Stačí, keď si u nás objednáte dodávku s dostatočným úložným priestorom a potrebnou nosnosťou. K tomu dostanete skúseného šoféra, ktorý je vám plne k dispozícii. Zvyšok je na vašej rýchlosti a šikovnosti. Službu ponúkame v okresoch Bratislava I-V.

Samosťahovanie znamená, že vám pristavíme vozidlo, ktoré si naložíte a vyložíte sami:

  • v cene máte 2 voľné miesta v kabíne vozidla počas prepravy
  • šofér vám poradí, ako veci naložiť čo najefektívnejšie
  • víkendy a sviatky sú bez príplatku

Pozrite si orientačné ceny samosťahovania.

 Samo- sťahovanie nábytku – orientačný cenník

10m3

15-21m3

>21m3

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt van icon Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt van icon Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt van icon
Doprava: 0,40€ /km 0,66€ /km 1€ /km
Pristavenie vozidla: 15€ 15€ 15€
Šofér: 10€/hod. 10€/hod. 10€/hod.
Stojné: 13€ + šofér /hod. 15€ + šofér /hod. 20€ + šofér /hod.

CENOVÁ PONUKA ZDARMA

Pre cenovú ponuku nám prosím zavolajte na číslo +4212/ 222 003 85 (dostupné nonstop) alebo kliknite nižšie, vyplňte formulár a my sa vám ozveme.

CENOVÁ PONUKA ZDARMA

Pre viac informácií o cenových ponukách nám zavolajte