Naše pobočky už teraz nájdete v Bratislave, Nitre, Trnave, Trenčíne, Žiline a v Banskej Bystrici. A stále rastieme, aby sme vám pomohli so sťahovaním kdekoľvek po Slovensku.

SŤAHOVANIE KLAVÍROV, TREZOROV A INÝCH BREMIEN

Sťahovanie bremien patrí k fyzicky najťažším prácam pri sťahovaní. Pracovníci musia s ťažkými bremenami manipulovať veľmi opatrne, aby ich nepoškodili.

So sťahovaním bremien máme skúsenosti. Ručíme za ich bezpečnú a zodpovednú prepravu. Pri manipulácii s nimi používame spoľahlivú techniku.

Bremená sťahujeme na celom Slovensku.

Ktoré bremená sťahujeme najčastejšie?

  • klavíry
  • trezory
  • automaty a bankomaty
  • kopírky
  • servery
  • mraziace boxy
  • a ďalšie

AKO PREBIEHA SŤAHOVANIE KLAVÍROV?

Náročnosť sťahovania klavírov a pián závisí od ich hmotnosti. Menšie pianá zabalíme a opatrne presunieme do sťahovacej dodávky. Tam ich dôkladne upevníme, aby sme zabránili ich pohybu počas jazdy.

Sťahovanie klavírov väčších rozmerov je náročnejšie. Sú ťažšie a majú nezvyčajný tvar. S tým si poradíme čiastočnou demontážou nástroja na menšie časti. Všetko starostlivo zabalíme a vo vozidle upevníme.

Pred sťahovaním klavíra si overíme jeho typ a hmotnosť, aby sme zabezpečili primeraný počet pracovníkov. Dôležitá je aj prístupová trasa či počet poschodí. So všetkými okolnosťami sa zoznámime vopred.

~

AKO PREBIEHA SŤAHOVANIE TREZOROV?

Trezory presťahujeme z miesta na miesto podľa vášho želania. Poradíme si s rôznymi hmotnosťami, tvarmi a rozmermi. Kladieme dôraz na to, aby sme nepoškodili váš náklad alebo interiér.

Náročnosť sťahovania trezorov závisí od ich hmotnosti a celkovej obťažnosti presunu. Preto vždy vopred určíme spôsob balenia a techniku manipulácie. Zároveň sa zoznámime s trasou presunu a prekážkami, ktoré môžu sťahovanie trezoru skomplikovať.

CENNÍK SŤAHOVANIA ŤAŽKÝCH BREMIEN

Celková hmotnosť Manipulácia po rovine Každý meter nad 20 metrov Každý schod
 70 – 99 kg 10 EUR 0,50 EUR 0,20 eur
99 – 200 kg 20 EUR 1 € 0,40 eur
200 – 300 kg 33 EUR 1,75 EUR 1 EUR
300 – 400 kg 45 EUR 2,25 EUR 1,25 EUR
400 – 600 kg 60 EUR 3 EUR 2 EUR
600- 750 kg 95 EUR 3,75 EUR 3,50 EUR
Nad 750 kg dohodou dohodou dohodou

CENOVÁ PONUKA ZDARMA

Pre cenovú ponuku nám prosím zavolajte na číslo +4212/ 222 003 85 (dostupné nonstop) alebo kliknite nižšie, vyplňte formulár a my sa vám ozveme.

CENOVÁ PONUKA ZDARMA

Pre viac informácií o cenových ponukách nám zavolajte

Fotogaléria:
Video: