fbpx

TIPY PRI SŤAHOVANÍ

Roky skúseností nás presvedčili, že každé sťahovanie sa dá hravo zvládnuť. Inšpirujte sa našimi tipmi a uľahčite si ho. Aj keď si neobjednáte naše služby, s týmito radami sa presťahujete jednoduchšie.

1. Oblečenie tvorí veľké množstvo sťahovaných vecí. Uložte ho do priestranných čiernych vriec. Ušetríte tým miesto v krabiciach, ktoré vám požičiame úplne zdarma.

Vrecia sa dajú stlačiť a nezaberú veľa miesta v dodávke. Navyše, fungujú ako účinné tlmiče nárazu. Preto medzi ne môžeme uložiť krehkejšie kusy vášho nábytku.

2. Zo skríň či vitrín vyberte všetky police a dajte ich na jedno miesto. My ich obalíme do fólie, aby sa nepoškodili. Vo vnútri skriniek vznikne voľný priestor, ktorý vieme efektívne využiť.

3. Všetky dvere, dvierka a zásuvky na skriniach, šatníkoch či vitrínach prelepte lepiacou páskou, aby sa neotvárali a neprekážali nám pri sťahovaní

4. Krehký inventár zo svojej domácnosti (sklo, krištáľ, porcelán, keramika, riad) zabaľte do novín a poukladajte do krabíc. Zabránite tak ich poškodeniu.

5. Do krabíc poukladajte aj hrnce, panvice a príbory. Príbory predtým zabaľte do novín.

6. Pred začatím sťahovania vyprázdnite prístupovú cestu. Predídete tým úrazu alebo poškodeniu majetku.

 

7. Pri manipulácii s ťažkými bremenami používame špeciálne popruhy a vozíky. Ak dvíhate ťažké bremená sami, dbajte na vystretý chrbát. Sila vychádza z nôh a chrbát je stále rovný, aby nedošlo k zraneniu.

 

8. Pri ukladaní vecí do auta dbajte na ich zaistenie proti pádu. Voľný náklad sa počas jazdy môže zošmyknúť. Zabráňte znehodnoteniu svojho majetku.

9. Na ceste sa môže stať čokoľvek. Prudké zabrzdenie alebo vybočenie z jazdného pruhu môže spôsobiť zbytočné škody. Myslite na to pri nakladaní vecí do auta.

10. Postele vyprázdnite a zabezpečte proti otváraniu. Najlepšie popruhmi alebo fóliami.

 

11. Vyprázdnite aj chladničku a mrazničku. Nechajte ich rozmraziť. Prevážajte ich buď postojačky, alebo na boku. Nikdy nie na chladiacich mriežkach!

12. Vodu z práčky vypustite a nechajte poriadne odtiecť. Mokrá dlažba je veľmi šmykľavá a mať mokré ruky pri práci s ťažkou váhou tiež nie je príjemné.

 

Toto všetko nás naučila prax. Preto vám radi pomôžeme. Objednajte si naše služby a nemusíte si viac lámať hlavu. Všetko vybavíme za vás.

Využite KOMPLET BALENIE A SŤAHOVANIE – veci vám pred sťahovaním zabalíme do novín a krabíc, ktoré vám požičiame zdarma.

Ušetríme váš čas, energiu aj peniaze.

Dajte si rannú kávu a s pokojom na duši si pozrite, ako vás presťahujeme do nového.

Máte otázky ohľadom sťahovania? Zavolajte na 0948 888 543 a poradíme vám.

CENOVÁ PONUKA ZDARMA

Pre cenovú ponuku nám prosím zavolajte na číslo +421 948 888 543 (dostupné nonstop) alebo kliknite nižšie, vyplňte formulár a my sa vám ozveme.